Problem z pompą ciepła?

Zadzwoń
Nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci 24 godziny na dobę!

pompy ciepla

Pompy ciepła

Zadzwoń: (+48) 698 888 276

 

Rosnące ceny energii i coraz większe obciążenie środowiska naturalnego spowodowało duże zainteresowanie alternatywnymi formami pozyskiwania energii. Energia odnawialna jest energią przyszłości, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem, by efektywnie wykorzystywać tę bezpłatną energię. Proponujemy instalację pomp ciepła, które zagwarantują Państwu również niższe koszty ogrzewania domów i otrzymywania ciepłej wody użytkowej. Pracujemy w branży hydraulicznej od wielu lat, posiadamy niezbędne doświadczenie w pracach tego rodzaju. Nasza wyszkolona kadra zdobyła wiele certyfikatów i innych dokumentów potwierdzających nasze umiejętności.

Znajdujące się w naszej ofercie pompy ciepła to w odnawialne źródło energii, które w prosty sposób czerpie ciepło z otoczenia, a następnie przenosi je do budynku. Pompy ciepła stanowią najkorzystniejszą metodę ogrzewania elektrycznego o najniższych kosztach utrzymania, co zdecydowanie polecamy osobom bez możliwości skorzystania z innych źródeł ciepła. Działamy na terenie całego Wrocławia i okolic, gdzie zajmujemy się doborem i montażem najwyższej klasy pomp ciepła. Wszystkie wykonane prace w tym zakresie objęte są okresem 2-letniej gwarancji, co umożliwia Państwu zgłoszenie ewentualnych usterek. JOT – KA oprócz jakości oferuje konkurencyjnie niskie ceny, co na pewno pomoże Państwu w podjęciu właściwej decyzji.

Do działań naszej firmy hydraulicznej należą też czyszczenie kanalizacji, pogotowie wod-kan, instalacje CO czy udrażnianie kanalizacji. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 698 888 276 i uzyskaj więcej informacji!