Instalacje CO

Problem z instalacją CO?
Zadzwoń! Pomożemy!

instalacje centralnego ogrzewania

Instalacje centralnego ogrzewania

Zadzwoń: (+48) 698 888 276

 

Hydraulik Wrocław JOT – KA oferuje Państwu kompleksowe usługi hydrauliczne, zapewnia również pomoc w zakresie instalacji centralnego ogrzewania. Służymy Państwu naszą wiedzą i doradztwem technicznym w doborze optymalnego sposobu ogrzewania Państwa domów i mieszkań. Tak jak w przypadku innych wykonywanych prac, stosujemy jedynie sprawdzone materiały i narzędzia. Wszystko to wpływa na tempo naszych działań, które dzięki doświadczeniu, umiejętnościom i wiedzy fachowców, przebiegają sprawnie i bezproblemowo.

Instalacje CO Wrocław

Staramy się, aby każda podjęta przez nas czynność była uzasadniona i znana klientowi, ponieważ uważamy, że jest to niezwykle ważne podczas budowania odpowiednich relacji. Chcemy być uczciwi wobec Państwa, dlatego stworzyliśmy cennik dopasowany do indywidualnych potrzeb. Każda większa awaria musi być poprzedzona przez nas oględzinami, po których będziemy w stanie przewidzieć całkowite koszty naprawy. W naszej ofercie instalacji centralnego ogrzewania znajdują się :

  • Kotłownie gazowe i olejowe
  • Kotłownie na paliwa stałe – ekogroszek, węgiel i miał
  • Kominki z płaszczem wodnym
  • Ogrzewanie podłogowe i mieszane
  • Montaż i wymiana grzejników
  • Tradycyjne instalacje centralnego ogrzewania

Wszystkie wymienione usługi są objęte 2-letnią gwarancją oraz ubezpieczeniem OC, które zagwarantują Państwu bezpieczeństwo. JOT – KA za każdym razem dba o swoich klientów, oferując im najkorzystniejsze warunki współpracy. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 698 888 276 i uzyskaj więcej informacji!

Sprawdź nasz cennik instalacji C.O!