Problem z instalacją solarną?

Zadzwoń
Możesz liczyć na naszą pomoc 24/h!

instalacje solarne

Instalacje solarne

Zadzwoń: (+48) 698 888 276

Hydraulik JOT-KA Tomasz Krych
ul. Wschodnia 13
55-095 Długołęka

Elastyczność naszej firmy hydraulicznej i chęć rozwoju zdecydowanie pomaga nam podczas wdrażania nowych technologii lub usług w naszej ofercie. Przykładem mogą być instalacje solarne, które od dłuższego czasu stają się coraz bardziej popularne wśród mieszkańców Wrocławia i okolic. W dzisiejszych czasach niezmiernie ważne jest prowadzenie zdrowego i ekologicznego trybu życia. Ten powszechnie panujący trend spowodował wyjątkowy popyt na montaż instalacji solarnych, zwłaszcza w wielkich miastach i ich okolicach. Jesteśmy pasjonatami instalacji hydraulicznych i chętnie podnosimy nasze kwalifikacje dlatego nasz zespół również w tej dziedzinie uczestniczy w szkoleniach produktowych.

Panele solarne służą głównie do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Mogą być stosowane w każdym rodzaju budynków, dzięki czemu wszyscy nasi klienci mają szansę znacznie zmniejszyć swoje koszty eksploatacji. Na ten moment jest to najtańszy sposób na podgrzewanie wody w porównaniu z innymi źródłami wytwarzania ciepła, który dzięki energii promieniowania słonecznego może zdecydowanie ułatwić Państwa życie. Wykorzystujemy najlepszej jakości materiały i sprzęt, co gwarantuje trwałość podczas długoletniego użytkowania. JOT – KA pomoże każdemu klientowi w prowadzeniu ekologicznego stylu życia, gdzie razem będziemy mogli przyczynić się do dbania o środowisko.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Pogotowie kanalizacyjne, instalacje COczyszczenie kanalizacji czy przepychanie rur, to usługi hydrauliczne, których wykonywanie sprawia nam przyjemność. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 698 888 276 i uzyskaj więcej informacji!