Instalacje wodne

Problem z instalacją wodną?
Zadzwoń - pomożemy!

instalacje wodne

Instalacje wodne

Wykonywane przez nas instalacje wodne obejmują swoim zakresem cały Wrocław i okolice. Przybędziemy w każde miejsce o każdej porze, gdzie starannie i rzetelnie przeprowadzimy swoje prace. Dla Państwa pewności i poczucia bezpieczeństwa cała działalność jest ubezpieczona pod względem wszelkich niespodziewanych komplikacji. Nasz zespół fachowców w ramach kategorii instalacji wodnych oferuje:

  • Przyłącza wodne
  • Wewnętrzne instalacje wodne
  • Przebudowa istniejących instalacji
  • Montaż zmiękczaczy wodnych
  • Montaż i wymiana wodomierzy
  • Montaż i wymiana armatury sanitarnej – baterie, wanny i inne

Wszystkie świadczone przez JOT – KĘ usługi hydrauliczne oparte są o najlepszej jakości materiały i nowoczesny sprzęt. Chętnie korzystamy z nowych technologii. Budowane przez nas instalacje wodne składają się z tworzyw sztucznych, miedzi lub tradycyjnie ze stali. Tworzymy instalacje z materiałów własnych i powierzonych przez Państwa. Doradzamy najefektywniejsze rozwiązania. Zapewniamy o trwałości wykonywanych przez nas prac, które objęte są 2 letnią gwarancją. Doskonale rozumiemy, że nie każdy musi być obeznany w danej dziedzinie, więc zawsze staramy się wszystko jak najprościej i precyzyjnie wyjaśnić aby ułatwić Państwu podjęcie konkretnych decyzji w tym zakresie.

Polecamy również skorzystać naszych innych usług hydraulicznych. Między innymi instalacje centralnego ogrzewaniaczyszczenie kanalizacji, pogotowie wodno-kanalizacyjne czy przepychanie rur.

dzialania-prewencyjne