Instalacje gazowe

Zadzwoń do nas!
Pomożemy Ci rozwiązać problem.

instalacje gazowe

Domowe Instalacje Gazowe Wrocław

Zadzwoń: (+48) 698 888 276

Hydraulik JOT-KA Tomasz Krych
ul. Wschodnia 13
55-095 Długołęka

W większości domów i mieszkań znajdują się instalacje gazowe. Od wielu lat nasi hydraulicy z Wrocławia szkolą się w tym zakresie. Nieustannie poszerzają swoją wiedzę oraz zdobywają nowe umiejętności, co potwierdzają liczne certyfikaty i autoryzacje które posiadamy.

Wykorzystywane przez nas najnowocześniejsze metody pozwalają nam na przeprowadzenie prac w krótkim czasie, ale z uzyskaniem trwałego efektu. Innym czynnikiem mającym wpływ na jakość naszej pracy oprócz kompetencji pracowników, jest wysokiej jakości sprzęt i materiały, w które zaopatrujemy się w sprawdzonych hurtowniach hydraulicznych. Wówczas w pełni przygotowani do pracy możemy zaoferować Państwu między innymi:

  • Wewnętrzne instalacje gazowe
  • Montaż i wymianę pieców oraz kuchenek gazowych

Nie boimy się nowych wyzwań i jesteśmy pewni naszych umiejętności dlatego w razie jakichkolwiek problemów związanych z instalacjami gazowymi, jesteśmy w stanie Państwu pomóc. Działamy na terenie całego Wrocławia i okolic. W przypadku awarii świadczymy Państwu usługi o każdej porze dnia i nocy. Dla Państwa wygody postanowiliśmy wprowadzić wyjątkowo elastyczny cennik, dzięki któremu jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować naszą ofertę do zaistniałej sytuacji.

Montaż i instalacja ogrzewania gazowego w ofercie JOT-KA

Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie, więc w przypadku większych awarii bądź usterek musimy dogłębnie zapoznać się z problemem, a dopiero potem możemy oszacować koszty naprawy. Usługi wykonywane w zakresie gazownictwa to ogromna odpowiedzialność za bezpieczeństwo Państwa i Państwa Rodzin, dlatego należy zachować szczególną ostrożność w doborze firm wykonujących takie usługi. Mamy odpowiednie kwalifikacje potwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego aby wykonywać takie prace. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, aby instalacje gazowe wykonane przez nasz zespół z Wrocławia były bezpieczne i spełniały swe zadania bezawaryjnie.

Jako profesjonaliści ubezpieczamy wszystkie świadczone przez nas prace. Dodatkowo oferujemy naszym klientom okres 2 lat gwarancji na wykonywane przez nas naprawy lub montaże, dzięki czemu mogą Państwo poczuć się komfortowo i pewnie, jeśli chodzi o późniejsze użytkowanie. Nasze usługi podlegają wystawianiu faktury VAT na życzenie klienta. Mają Państwo gwarancję, że wszystkie wykonane przez JOT – KĘ instalacje gazowe są najwyższej jakości.

Wykonujemy również inne usługi hydrauliczne, jak np. instalacje co, czyszczenie kanalizacji, udrażnianie kanalizacji a do nagłych przypadków w gotowości jest zawsze pogotowie kanalizacyjne, które działa 24 godziny na dobę i jest do Państwa dyspozycji. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 698 888 276 i uzyskaj więcej informacji!