Sprawdzony hydraulik we Wrocławiu

Szukasz solidnego hydraulika?
Dobrze trafiłeś! Zadzwoń i zażegnaj każdą usterkę.

instalacje centralnego ogrzewania

Hydraulik Wrocław

Hydraulik JOTKA to profesjonalna firma hydrauliczna, która powstała z pasji do majsterkowania. Nasz zespół to fachowcy, którzy wykonują swoją pracę solidnie, dbają o każdy szczegół i znają się na swojej profesji. Tym, co wyróżnia nas na rynku to uczciwość, rzetelność i adekwatne do wykonanej pracy ceny usług.

Firma JOTKA powstała już kilkanaście lat temu i niezmiennie może się pochwalić świetną opinią nie tylko wśród mieszkańców Wrocławia, ale też okolic. W naszym składzie znajdują się zarówno doświadczeni hydraulicy, jak i instalatorzy z wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami. Dbamy także o stały rozwój oraz poszerzanie wiedzy całego zespołu. Zależy nam na tym, aby firma JOTKA kompleksowo rozwiązywała Państwa problemy i wątpliwości związane z hydrauliką lub montażem różnorodnych instalacji. Pracownicy firmy biorą udział w licznych szkoleniach branżowych, dlatego też radzą sobie z różnorodnymi wyzwaniami, które napotykają w domach naszych klientów. Przykładowe realizacje wykonane przez profesjonalistów JOTKA możecie Państwo obejrzeć na naszej stronie. W razie kryzysowych sytuacji świadczymy natychmiastową pomoc, ponieważ prowadzimy również pogotowie kanalizacyjne dostępne 24 h na dobę.

Usługi hydrauliczne na terenie Wrocławia i okolic

Awarie hydrauliczne

Firma JOTKA świadczy różnorodne usługi hydrauliczne na terenie Wrocławia i okolic. Jedną z naszych najczęstszych interwencji jest naprawa niespodziewanych usterek, które pojawiają się w każdym domu. Nasi hydraulicy i monterzy ustalają cennik usług na bieżąco w zależności od problemu oraz przewidywanego czasu poświęconego na naprawę. W przypadku drobniejszych usterek określamy telefonicznie koszt usługi. Jeżeli awaria hydrauliczna jest poważniejsza, poprzedzamy naszą usługę i wycenę bezpośrednimi oględzinami. Dzięki takiej procedurze możemy dobrze przygotować się do naprawy usterki, a Państwo mają szansę dokonać przemyślanego wyboru. Dzięki temu nasi klienci są  spokojni, ponieważ firma JOTKA poradzi sobie z każdą awarią, a montowane przez nas instalacje są wykonywane wyłącznie z materiałów pochodzących z zaufanych hurtowni. Nasza firma charakteryzuję się zatem nie tylko wysoką jakością oferowanych usług, ale także używanych przez nas produktów.

Montaż instalacji

JOTKA oferuje również profesjonalną pomoc przy montażu różnorodnych instalacji: gazowych, solarnych, wodnych oraz centralnego ogrzewania. W przypadku instalacji gazowych oferujemy między innymi wewnętrzne instalacje gazowe jak oraz montaż i wymianę pieców czy kuchenek gazowych. W przypadku większych awarii w zakresie gazownictwa poprzedzamy naszą usługę bezpośrednią wizytą tak, aby określić stopień usterki i przygotować się do naprawy. Pozwala nam to w bezpieczny i solidny sposób wykonać naszą pracę. Z naszego doświadczenia wynika, że taki tryb pracy sprawia, że nasi klienci są zawsze zadowoleni z naszych usług. Praca przy naprawie instalacji gazowych wymaga wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności, dlatego też polecamy Państwu firmę JOTKA. Nasz zespół odpowiedzialnie oraz z oddaniem podchodzi do każdego problemu. Priorytetem jest dla nas wykonanie pracy w taki sposób, aby zapewnić naszym klientom bezpieczną oraz bezawaryjną instalację.

Tani hydraulik we Wrocławiu

Bardzo ważny jest dla nas rozwój całego zespołu oraz podejmowanie najróżniejszych wyzwań dlatego też nasza firma zajmuje się również montażem instalacji solarnych. Wykonujemy coraz więcej takich usług na terenie Wrocławia i okolic. Obecnie wielu ludziom zależy na prowadzeniu ekologicznego stylu życia, dlatego też mamy okazję realizować coraz więcej montaży instalacji solarnych. Nasz zespół regularnie szkoli się również w tej dziedzinie, co przekłada się na widoczne na co dzień zadowolenie naszych klientów. Bez względu na rodzaj budynku instalacje solarne mogą być rozwiązaniem dla wielu osób, którym zależy na środowisku oraz zmniejszeniu kosztów opłat związanych z podgrzewaniem wody.

Mogą Państwo liczyć również na staranne i rzetelne usługi w zakresie montażu instalacji wodnych. Zajmujemy się między innymi:

  • Przebudową istniejących instalacji
  • Wewnętrznymi instalacjami wodnymi
  • Przełączami wodnymi
  • Montażem zmiękczaczy wodnych
  • Montażem i wymianą wodomierzy

Warto zaznaczyć, że nasza praca jest oparta o najlepszej jakości materiały oraz nowoczesny sprzęt. Chętnie wdrażamy nowoczesne technologie, realizując różnorodne usługi dla naszych klientów.

JOTKA hydraulik służy również Państwu wiedzą i doradztwem w zakresie doboru optymalnego sposobu ogrzewania domów, mieszkań oraz innych obiektów. W zakresie instalacji centralnego ogrzewania świadczymy następujące usługi:

  • Tradycyjne instalacje centralnego ogrzewania
  • Montaż i wymiana grzejników
  • Ogrzewanie podłogowe i mieszane
  • Kominki z płaszczem wodnym
  • Kotłowanie na paliwa stałe lub gazowe i olejowe

JOTKA – certyfikowana firma hydrauliczna we Wrocławiu

Nasza firma zaczęła swoją działalność od świadczenia usług w zakresie hydrauliki. Z uwagi na nasz ciągły rozwój zatrudniliśmy również profesjonalnych monterów oraz poszerzyliśmy swoją ofertę o prace związane z różnorodnymi instalacjami. Chcemy, aby nasi klienci byli przekonani, że znajdują się w dobrych rękach i mogą zaufać firmie Jotka. Dlatego też nasi pracownicy mają odpowiednie kwalifikacje, które są poświadczone wiarygodnymi certyfikatami.

Wybierz tanie usługi hydrauliczne we Wrocławiu z gwarancją na dwa lata

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni zarówno z jakości, jak i ceny świadczonych przez nas usług. Naprawy prowadzone przez monterów oraz hydraulików JOTKA są tanie i solidne. Co więcej, na każdą świadczoną przez nas usługę udzielamy gwarancji. Stwarzamy również możliwość wystawienia faktury VAT za wykonane przez nas zlecenie. Z naszej strony możecie Państwo liczyć nie tylko na profesjonalne usługi, ale również ogromną wiedzę naszych specjalistów, którą chętnie się dzielą. Firma JOTKA to najlepsi profesjonaliści we Wrocławiu i okolicy w dziedzinie hydrauliki i montażu różnorodnych instalacji.